Kaip tapti LDVD nariu?

Norint tapti LDVD nariu reikiai pateikti draugijos prezidentui  "Prašymą dėl priėmimo į LDVD" su dviejų tikrųjų draugijos narių rekomendacijomis. Norint tapti tikruoju draugijos nariu, papildomai reikia pateikti gyd. dermatovenerologo licencijos kopiją. Naujų narių narystė svarstoma LDVD valdybos susirinkimo metu, jai pritarus, asmeniškai būsite informuoti apie mokėtinas sumas: 50,00 EUR stojimo į LDVD ir 30,00 EUR metinės narystės mokesčius, kuriuos reikės pervesti į LDVD sąskaitą:

 

Gavėjas: Lietuvos dermatovenerologų draugijai

Gavėjo kodas: 190773574

Gavėjo atsiskaitomoji sąskaita: LT837300010100033013

Mokėjimo paskirtis: Vardenio Pavardenio stojimo ir metinės narystės už X m. mokesčiai

Mokama suma:  EUR 


 

Prašymo formos pavyzdys:

 

 

 
 
Apie draugiją
Lietuvos dermatovenerologų draugija - Lietuvos draugija, vienijanti dermatologus venerologus. Draugijos veiklos tikslai: koordinuoti draugijos narių veiklą, atstovauti draugijos narių interesams ar tenkinti kitus viešuosius interesus; vystyti ir skatinti mokslinę ir praktinę dermatovenerologiją Lietuvoje.
plačiau
Draugijos nariams
Siekdama įgyvendinti veiklos tikslus draugija: telkia draugijos narius įvairių projektų, programų įgyvendinimui, organizuoja mokymus, seminarus, mokslines – praktines konferencijas, parodas ir kitus renginius; ruošia ir leidžia vienkartinius ar periodinius leidinius, metodines rekomendacijas, visuomenės informavimo priemones;
plačiau
Facebook

plačiau