Naujienos ir renginiai

2023-01-15

Mieli kolegos, 

 

Norime Jus informuoti, kad dėl tuo pačiu metu Europoje vykstančių dermatologų konferencijų gausos, keičiasi LDVD organizuojamos kasmetinės pavasarinės mokslinės-praktinės tarptautinės konferencijos Dermatovenerologijos dialogai” data.

 

Konferencija vyks 2023 m. gegužės 5 d.

2023 m. gegužės 4 d., kaip ir praėjusiais, metais vyks dermatoskopijos satelitinis seminaras. Informaciją apie registraciją ir programos detales atsiųsime kiek vėliau.

 

Džiaugiamės, kad mūsų draugijai reikšmingą renginį galime organizuoti simbolinėje Vilniaus miesto, kuris mini 700 metų jubiliejų, vietoje - Vilniaus Rotušėje (Didžioji g. 31, Vilnius)

 

Atsiprašome už nepatogumus ir tikimės, kad šias datas pasižymėsite savo darbo kalendoriuose. 

 

Šį kartą konferenciją organizuosime kartu su Latvijos, galbūt ir Estijos kolegomis, todėl renginys vyks tiek anglų, tiek ir lietuvių kalbomis.

 

Kviečiame rezidentus prisiminti įdomiausią klinikinį atvejį ir dalyvauti  konkurse “Mano įdomiausias klinikinis atvejis”. Numatytos 7 prizinės vietos. Kitų metų konkurse dalyvaus ir kolegos iš Latvijos. Detalesnė informacija apie dalyvavimo galimybes, rezidentams bus atsiųsta atskiru laišku.

 

Konferencijos metu vyks LDVD narių visuotinis susirinkimas, kurio metu bus pristatyta praėjusių metų LDVD veiklos ataskaita.

 

Informaciją apie konferenciją nuolat atnaujinsime.

 

Konferencija skirta gydytojams dermatovenerologams, infektologams, alergologams ir klinikiniams imunologams, bendrosios praktikos ir vidaus ligų gydytojams, reumatologams, endokrinologams, neurologams, pediatrams, genetikams, akušeriams-ginekologams, visų specialybių chirurgams, onkologams, bendrosios praktikos slaugytojoms.

 

Kviečiame apsilankyti renginio svetainėje: https://dialogai.creativa.lt

 
Apie draugiją
Lietuvos dermatovenerologų draugija - Lietuvos draugija, vienijanti dermatologus venerologus. Draugijos veiklos tikslai: koordinuoti draugijos narių veiklą, atstovauti draugijos narių interesams ar tenkinti kitus viešuosius interesus; vystyti ir skatinti mokslinę ir praktinę dermatovenerologiją Lietuvoje.
plačiau
Draugijos nariams
Siekdama įgyvendinti veiklos tikslus draugija: telkia draugijos narius įvairių projektų, programų įgyvendinimui, organizuoja mokymus, seminarus, mokslines – praktines konferencijas, parodas ir kitus renginius; ruošia ir leidžia vienkartinius ar periodinius leidinius, metodines rekomendacijas, visuomenės informavimo priemones;
plačiau
Facebook