Naujienos

2022-06-01
Norime Jus informuoti apie 31-ąjį EADV kongresą: "31st EADV Congress in Milan and online". 

Renginyje bus galima susipažinti su aukščiausios kokybės dermatologijos ir venerologijos sričių moksliniais tyrimais, taip pat turėsite nuostabių galimybių asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui bei bendradarbiavimui su kolegomis.
Daugiau nei 170 sesijų ir 10 plenarinių paskaitų, kuriose pranešimus skaitys daugiau nei 600 pranešėjų, turėsite galimybę atnaujinti kasdienėje praktikoje naudojamus diagnostikos ir gydymo metodus ir pagerinti pacientų priežiūrą pasitelkiant geriausių dermatologijos ir venerologijos mokslinius tyrimų rezultatus.

.
Kongreso data: 2022 m. rugsėjo mėn. 7-10 d.
Nuoroda registracijai ir platesnei informacijai: 
 
 
Apie draugiją
Lietuvos dermatovenerologų draugija - Lietuvos draugija, vienijanti dermatologus venerologus. Draugijos veiklos tikslai: koordinuoti draugijos narių veiklą, atstovauti draugijos narių interesams ar tenkinti kitus viešuosius interesus; vystyti ir skatinti mokslinę ir praktinę dermatovenerologiją Lietuvoje.
plačiau
Draugijos nariams
Siekdama įgyvendinti veiklos tikslus draugija: telkia draugijos narius įvairių projektų, programų įgyvendinimui, organizuoja mokymus, seminarus, mokslines – praktines konferencijas, parodas ir kitus renginius; ruošia ir leidžia vienkartinius ar periodinius leidinius, metodines rekomendacijas, visuomenės informavimo priemones;
plačiau
Facebook

plačiau