Naujienos ir renginiai

2021-05-08

Mokslinė konferencija

“Oda-sveikatos langas“

2021 m. birželio 4 d., Vilnius

 

Mieli kolegos ir draugai, 

 

Ar galite patikėti, kad nepaisant iššūkių, su kuriais teko susidurti visus metus, mes pasitinkame vasarą, simboliškai suteikiančią vilties jausmą “PRADĖTI IŠ NAUJO”. Atėjo metas, kai turime išnaudoti visas galimybes ir pasinerti į tai, ką mums suteikia mokslas ir tarpusavio bendravimas. Todėl norime Jus pakviesti į kasmetinę respublikinę mokslinę-praktinę Lietuvos dermatovenerologų draugijos konferenciją, kuri vyks 2021 m. birželio 4 dieną, “Pirklių klube”, Gedimino pr. 35, Vilniuje

LDVD konferencijos žinutė “Oda - sveikatos langas” atspindi mokslinės programos tikslą: aktualias 2021 metų dermatovenerologijos temas apjungti su kitų specialybių ir profesijų lektorių pranešimais, praturtinančiais mūsų žinias ir akiratį. Tęsdami akademinio meistriškumo tradicijas, spalvingą mokslinę programą suskirstėme į skirtingo formato sesijas, forumus, gyvas diskusijas, suteikdami galimybę ne tik išklausyti, bet kartu su daugiau nei 30 Lietuvos ir užsienio šalių lektorių aptarti Jums rūpimus klausimus. Akcentuodami aktualiausias bazines dermatovenerologijos temas, nuošalyje nepaliksime virusinių ir lytiškai plintančių infekcijų naujienų, būtinai aptarsime išskirtinius klinikinius atvejus ir jų diferencinės diagnostikos svarbą, estetinės ir lazerinės medicinos forumas leis pasisemti teorinių ir praktinių žinių ne tik tiems, kurie domisi būtent šia sritimi. Paliekame paslaptyje kas tai yra „mentalinė dieta“. 

Renginio metu Jus visus kviečiame aktyviai diskutuoti, išgirsti atsakymus į iškeltus klausimus, pasidalinti įžvalgomis ir savo neįkainojama asmenine klinikine patirtimi.

Konferencijos metu vyks Lietuvos dermatovenerologų draugijos visuotinis narių susirinkimas, kurio metu vyks:

  • Balsų skaičiavimo komisijos tvirtinimas
  • LDVD veiklos ataskaita už 2020 m.
  • LDVD metinės finansinės atsakomybės tvirtinimas
  • LDVD naujų įstatų svarstymas ir tvirtinimas

Konferencija skirta: gydytojams dermatovenerologams, infektologams, alergologams ir klinikiniams imunologams, bendrosios praktikos ir vidaus ligų gydytojams, reumatologams, endokrinologams, neurologams, pediatrams, genetikams, akušeriams-ginekologams, visų specialybių chirurgams, onkologams, bendrosios praktikos slaugytojams.

Laukiame Jūsų! 

LDVD valdybos ir konferencijos organizatorių vardu 
Nuoširdžiai
Doc. dr. Rūta Gancevičienė
LDVD prezidentė

KONFERENCIJOS VIETA:
"Pirklių klubas"

Konferencija vyks gyvai, peržiūrėti įrašo galimybės nebus.

KONFERENCIJOS ORGANIZATORIAI:

Vilniaus universitetas
Lietuvos dermatovenerologų draugija

REGISTRACIJA:

Dėkojame visiems, užsiregistravusiems į konferenciją. Registracija yra BAIGTA.

REGISTRACIJOS MOKESČIAI:
LDVD nariai - 40 Eur
Ne LDVD nariai - 60 Eur
Studentai - 15 Eur

* Į konferencijos dalyvio mokestį įskaičiuota:

  • Kavos pertraukėlės ir pietūs
  • Vakaronė
  • Dalyvio pažymėjimas
  • Dalomoji medžiaga 

** Dalyvavimas nemokamas – pranešimų lektoriams, organizatoriams ir pirmininkaujantiems


KONFERENCIJOS PROGRAMĄ RASITE ČIA:

 
Apie draugiją
Lietuvos dermatovenerologų draugija - Lietuvos draugija, vienijanti dermatologus venerologus. Draugijos veiklos tikslai: koordinuoti draugijos narių veiklą, atstovauti draugijos narių interesams ar tenkinti kitus viešuosius interesus; vystyti ir skatinti mokslinę ir praktinę dermatovenerologiją Lietuvoje.
plačiau
Draugijos nariams
Siekdama įgyvendinti veiklos tikslus draugija: telkia draugijos narius įvairių projektų, programų įgyvendinimui, organizuoja mokymus, seminarus, mokslines – praktines konferencijas, parodas ir kitus renginius; ruošia ir leidžia vienkartinius ar periodinius leidinius, metodines rekomendacijas, visuomenės informavimo priemones;
plačiau
Facebook