Oda - sveikatos langas 2021

Mokslinė konferencija

 

“Oda-sveikatos langas“

 

2021 m. birželio 4 d., Vilnius

 

 

 

 

KONFERENCIJOS VIETA:        

 

“Pirklių klubas”,

Gedimino pr. 35, Vilnius

 

 

ORGANIZATORIAI:

 

Vilniaus Universitetas

Lietuvos dermatovenerologų draugija

 


 

  

Mieli kolegos,


Su nekantrumu norime Jus informuoti ir pakviesti į kasmetinę Respublikinę Lietuvos dermatovenerologų draugijos konferenciją, kurią organizuojame “gyvai”, tikėdami, kad jokių virusų naujos bangos nesutrukdys mums visiems susitikti.

Konferencijos tema – “Oda-sveikatos langas“. Įvairiapusiška mokslinė programa apjungs tiek aktualias dermatovenerologijos temas, tiek ir pateiks įdomių kitų specialybių ir profesijų lektorių pranešimų, praturtinančių mūsų žinias ir akiratį. Mokslinė programa suskirstyta į atskiras sesijas, forumus, gyvas diskusijas.

Konferencijos metu vyks Lietuvos Dermatovenerologų draugijos visuotinis narių susirinkimas, kurio metu pristatysime svarstymui naujai parengtus LDVD draugijos įstatus.

Po mokslinės konferencijos dalies ir visuotinio LDVD narių susirinkimo diskusijas pratęsti pakviesime renovuotame legendiniame restorane „Neringa“ (Gedimino pr. 23, Vilnius)    

 

Su gražiausiais linkėjimais,

 

Nuoširdžiai,

 

Doc. dr. Rūta Gancevičienė 

LDVD prezidentė

 

 


INFORMACIJA RUOŠIANTIEMS PRANEŠIMUS 

 

 

Visų konferencijos lektorių prašome iki 2021 m. gegužės 14 d. atsiųsti ruošiamų pranešimų santrumpas draugijos el. pašto adresu: info.ldvd@gmail.com

 

Informaciją kaip paruošti santrumpą rasite šioje nuorodoje: 

Detalesnė informacija kaip užsiregistruoti į konferenciją ir galutinė programa bus pateikta artimiausiu metu. 

 

Taip pat informuosime, jei dėl epidemiologinės situacijos keistųsi konferencijos formatas ar data.

 
Apie draugiją
Lietuvos dermatovenerologų draugija - Lietuvos draugija, vienijanti dermatologus venerologus. Draugijos veiklos tikslai: koordinuoti draugijos narių veiklą, atstovauti draugijos narių interesams ar tenkinti kitus viešuosius interesus; vystyti ir skatinti mokslinę ir praktinę dermatovenerologiją Lietuvoje.
plačiau
Draugijos nariams
Siekdama įgyvendinti veiklos tikslus draugija: telkia draugijos narius įvairių projektų, programų įgyvendinimui, organizuoja mokymus, seminarus, mokslines – praktines konferencijas, parodas ir kitus renginius; ruošia ir leidžia vienkartinius ar periodinius leidinius, metodines rekomendacijas, visuomenės informavimo priemones;
plačiau
Facebook

plačiau