Pranešimai nariams

 

2023 m. gegužės 5 d. vyks Lietuvos dermatovenerologų draugijos (LDVD) visuotinis narių susirinkimas

 

 

 

Naudingos nuorodos


Kviečiame apsilankyti:

 

Interneto svetainė Įveik žvynelinę

 

Europos dermatovenerologų draugijos (EADV, European Academy of Dermatology and Venereology) tinklalapyje (http://www.eadv.org/). Čia pateikiama informacija apie EADV ir kitus dermatovenerologams skirtus renginius, tobulinimosi kursus, stipendijas, projektus ir kt. EADV draugijos nariai gali naudotis prieiga prie daugiau nei 900 mokslinių žurnalų.

 

Europos dermatologų forumo (EDF, European Dermatology Forum) tinklalapyje (https://www.edf.one/home). Čia rasite informaciją apie EDF veiklą, jo paruoštas europines odos ir venerinių ligų diagnostikos ir gydymo gaires.

 

Europos medicinos specialistų sąjungos dermatovenerologijos valdybos (UEMS-EBDV, European Union of Medical Specialists, European Board of Dermato-Venereology) tinklalapyje (http://www.uems-ebdv.org/web/). Čia rasite informaciją apie UEMS-EBDV veiklą: rekomendacijas dermatovenerologijos specialistų ruošimui, bendradarbiavimą su Europos parlamentu, Europos dermatovenerologijos srities renginių CME akreditavimą, valdybos organizuojamus egzaminus ir kt.

 

 
Apie draugiją
Lietuvos dermatovenerologų draugija - Lietuvos draugija, vienijanti dermatologus venerologus. Draugijos veiklos tikslai: koordinuoti draugijos narių veiklą, atstovauti draugijos narių interesams ar tenkinti kitus viešuosius interesus; vystyti ir skatinti mokslinę ir praktinę dermatovenerologiją Lietuvoje.
plačiau
Draugijos nariams
Siekdama įgyvendinti veiklos tikslus draugija: telkia draugijos narius įvairių projektų, programų įgyvendinimui, organizuoja mokymus, seminarus, mokslines – praktines konferencijas, parodas ir kitus renginius; ruošia ir leidžia vienkartinius ar periodinius leidinius, metodines rekomendacijas, visuomenės informavimo priemones;
plačiau
Facebook