Lietuvos dermatovenerologų draugijos (LDVD) tarptautinę mokslinę praktinę konferenciją „Prisiminkime, Tobulėkime, Realizuokime!”,

Mieli kolegos,

 

Maloniai kviečiame į kasmetinę Lietuvos dermatovenerologų draugijos (LDVD) tarptautinę mokslinę praktinę konferenciją „Prisiminkime, Tobulėkime, Realizuokime!”, kuri įvyks 2024 m. balandžio 26d., viešbutyje „Radisson BLU hotel Lietuva”.
Metus nuo praėjusio 2023 m. pavasario pavadinčiau išbandymo sau ir visų mūsų kantrios kovos metais. Šis laikotarpis aiškiai parodė ką reiškia mūsų visų susitelkimas ir noras išsaugoti savo specialybės esmę, prestižą ir privalumus. Visiems Jums nuoširdus DĖKUI už palaikymą, geranoriškumą, išsakytas mintis ir pagalbą.
Šios mokslinės-praktinės konferencijos tikslus nusako pats šūkis. Prisiminsime tai, kas esti dermatovenerologijos “klasika”: uždegiminės lėtinės odos ligos, aknė, netgi reti, tačiau įgavę naują eigą lytiškai plintančių ligų atvejai. Skirsime laiko aktualijoms, kurios ne tik veda tobulėjimo keliu, bet suteikia galimybes teorinių žinių realizacijai klinikinėje praktikoje.  Neapseisime be kviestinių svečių pranešimų, kurie siejasi su mūsų veikla, tačiau tai nėra dermatologija. Kaip ir praėjusiais metais, skelbiamas įdomiausio klinikinio atvejo konkursas, kuriame gali dalyvauti visi Lietuvos gydytojai rezidentai.

IR dar tai – ko TIKRAI NEGALITE PRALEISTI:

Konferencijos metu vyks Lietuvos Dermatovenerologų draugijos visuotinis narių susirinkimas, kurio metu bus pristatyta praėjusių metų LDVD veiklos ataskaita bei vyks naujo LDVD PREZIDENTO BEI LDVD VALDYBOS RINKIMAI. Todėl kviečiame visus aktyviai dalyvauti. Tikimės, kad konferencijos metu kartu praleistas laikas Jums atneš ne tik profesinę naudą, bet ir suteiks malonias bendravimo su kolegomis ir draugais akimirkas.

– Konferencijos kalba: lietuvių/anglų;
– Konferencija skirta gydytojams dermatovenerologams ir visų kitų specialybių gydytojams, gydytojams rezidentams, bendrosios praktikos slaugytojams;
– Dalyviams bus išduodami kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai.

 

LDVD valdybos vardu
Rūta Gancevičienė, LDVD Prezidentė

 

Daugiau informacijos apie renginį RENGINIO SVETAINĖJE.


REZIDENTŲ KONKURSAS

 

Kaip ir praėjusiais metais, kviečiame dalyvauti konkurse “Mano įdomiausias klinikinis atvejis”.

Konkurse gali dalyvauti įvairų specialybių gydytojai rezidentai, kurių  pristatomas klinikinis atvejis yra/siejasi su dermatovenerologija.

 

Norinčius dalyvauti šiame konkurse, prašome atsiųsti klinikinio atvejo trumpą aprašymą lietuvių kalba, Word formatu (iki 300 žodžių, galima įtraukti vieną grafiką ar vieną nuotrauką) bei trumpą CV elektroniniu paštu: info@clinicin.lt iki 2024 m. balandžio mėn. 8 dienos. 

 

Vertinimo komisija atrinks 7 (septynis) “Mano įdomiausias klinikinis atvejis” konkurso laimėtojus, kurie savo klinikinius atvejus pristatys LDVD mokslinėje – praktinėje konferencijoje

Prisiminkime, Tobulėkime, Realizuokime!”, 2024 m. balandžio mėn. 26 dieną, 9:00 val.

 

3 atrinkti klinikiniai atvejai pretenduos į LDVD įsteigtus skatinamuosius prizus:

 

I vieta – 300 €
II vieta – 200 €
III vieta – 100 €
IV- V vietos – skatinamieji prizai

 

7 atrinktiems konkurso dalyviams registracija į LDVD konferenciją ir vakarienę – nemokama.

 
 
Apie draugiją
Lietuvos dermatovenerologų draugija - Lietuvos draugija, vienijanti dermatologus venerologus. Draugijos veiklos tikslai: koordinuoti draugijos narių veiklą, atstovauti draugijos narių interesams ar tenkinti kitus viešuosius interesus; vystyti ir skatinti mokslinę ir praktinę dermatovenerologiją Lietuvoje.
plačiau
Draugijos nariams
Siekdama įgyvendinti veiklos tikslus draugija: telkia draugijos narius įvairių projektų, programų įgyvendinimui, organizuoja mokymus, seminarus, mokslines – praktines konferencijas, parodas ir kitus renginius; ruošia ir leidžia vienkartinius ar periodinius leidinius, metodines rekomendacijas, visuomenės informavimo priemones;
plačiau
Facebook